Reagovat na příspěvek

NOKIA 9210
[Autor: Martin] [Datum: 29.01.2002 11:14:28]
Dobrý den, souhlasím s předchozími rekcemi pisatelů, že investovat nemalé finanční prostředky to telefonu tohoto typu není pro většinu lidí tím pravým ořechovým. nicméně patřím mezi skupinku lidí, kteří mají možnost využívat naplno perfektní uspořádání a organizaci toho přístroje, nicméně k mému překvapení patřím pravděpodobně mezi smolaře. Při prvním nabíjení mobilu mi začala problikávat pravá strana displeje, kde se chvilkově zobrazovala v zrdcadlovém provedené strana levá, poté vše z pravé části zmizelo atp. Po dobití bylo vše v pořádku, nicméně po 14 dnech se tento jev znovu opakuje a technická podpora NOKIA servis mi po telefonu pouze laxně sdělí, že příčina je pravděpodobně HW částí a že prozatím mi nemohou nijak pomoci(což ve dni, kdy závislost na mobilu - schůzky, připomenutí, kontakty ....) je opravdu radost. Rovněž zkušenost s operátory (Oskar, Eurotel) při nastavení WAPu - při sebemenším problému při nastavení a konfiguraci - okamžitá rekce - zavolejte servis !!!! Myslím, že při této ceně by si zákazník - požitkář zasloužil určitě více pozornosti.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]