Reagovat na příspěvek

Jak to chodí v Kauflandu
[Autor: Zaměstnanec] [Datum: 19.03.2018 15:30:52]
Zdravím, chci se vyjádřit k tomu, jak to chodí v Kauflandu. Jsem znechucený tím jak to zde "funguje". Začnu tím, že v poslední době, kdy se KFL snaží zcela nesmyslně přecházet na styl Lídlu, to jde od 10 k 5. Na obrovské množství práce je minimum zaměstnanců a ještě se stavy snižují. Za chvíli bude na filiálkách víc vedoucích a koordinátorů než zaměstnanců. Neustálé odvolávání zaměstnanců z prodejny na kasy je taky postavené na hlavu. Není se tak čemu divit, že zboží zůstává na prodejně a ve skladě nevybalené. Zrušení brigádníků je zřejmě další pokus ušetřit (opět na zcela nesprávném místě). Nějak nechápu jak si může firma s takovými obraty nemoct dovolit více zaměstnanců a nebo brigádníky. Další věc je, tedy alespoň u nás na filiálce, to co se děje v lahůdkách. Naše vedoucí lahůdek nutí zaměstnance prodávat staré maso, a dokonce míchat prošlé saláty s čerstvými aby měla čísla. Už zde kvůli tomu dávají výpověď lahůdkářky. Je to sajrajt to co se z Kauflandu stalo a osobně jsem výpověď podal taky i přes to, že jsem v Kauflandu jen do srpna než půjdu na vysokou školu. Podle mě každý kdo je trochu rozumný z kaufu odejde. Tohle není jen můj pohled na věc ale pohled téměř všech zaměstnanců filiálky na které pracuji.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]