Reagovat na příspěvek

Kde zústala kvalita
[Autor: Zdeněk Bradáč] [Datum: 01.11.2017 15:52:36]
Jsme stálí zákazníci Kauflandu Brandýs nad Labem. Při otevření jsme byli nadšeni kvalitou zboží, ochotou personálu,čistotou a pořádkem.Běhen času jsme zaregistrovali sušup k průměrnosti a v současnosti máme velké výhrady. 1/ Část prodejny kde se prodávají vody na pití a vaření je neustále v nepořádku,lahve jsou pomíchány , balení roztrhané a nezájem o pořádek je evidentní. 2/ V oddělení pultového masa jsou nabízeny (každý den ) některé druhy , převážně hovězí v nelákavém stavu, unavené a hraje všemi barvami. 3/ Přístup některých prodavačů se mnohdy podobá chování za komunismu, evidentně je vidět, že požadavek zákazníka jim působí potíže a byli by nejšťastnější,kdyby nic nikdo nechtěl. Konkrétní událost jsme zažili s ženou, dnes t.j.1.11.2017 při nákupu u pultu s masem.Skoro všechno maso bylo vzhledově nejakostní, pouze jedna falešná svíčková byla ucházející, o váze něco přes kilo. Protože jsme jen dva požádal jsem prodavačku ( paní kolem padesátky,statná,tmavovlasá - čas 14.15), aby mi ukrojila půl kila z tohoto masa.Prodavačka mne odmítla s tím, že má zákaz maso půlit!!Na mou odpověď, že je její povinností prodat mi požedované zboží,začala být arogantní a zavolala si na pomoc prodavače (jediný muž v té době v prodejně) a ten ji její postoj schválil. Na mou námitku , že jsme jen dva důchodci a celý kus je na nás mnoho, řekl že ho to nazajímá a odešel. Prodavačka od nás odešla beze slova a na naše přivolání nereagovala. Odešli jsme k informscím a nechali si zavolat vedoucí směny . Paní byla velice příjemná ochtna řešit situaci. Společně jsme odešli k masovému piltu . kde po dotazu na předáka , nařídila prodavači,aby nám vyhověl a polovinu svíčkové nám prodal- Podotýkám, že všechno, všechno hovězí maso bylo vlive, skladování v nevábném styvu a tak mohli být prodavači rádi, že vůbec někdo něco z masa kupuje. POdotýkám, že necháváme v Kauflandu podstatnou část našich peněz z důchodů. Jinak v ostatních odděleních bylo vše v pořádku. Zelenina super. S pozdravem Zdeněk Bradáč a Irena Ullmannová
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]