Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:
[Autor: pro idiota-PODOBNÝ PŘÍPAD SE STAL] [Datum: 21.07.2017 14:49:53]
Tak znovu-NENÍ TO STÍŽNOST NA KAMEROVÝ SYSTÉM - PRO TUPCE KTEŘÍ PRACUJÍ V KAUFLANDU, EXISTUJE JEN JEDINÉ ŘEŠENÍ /A TO JE ŠKODA OLOVA/ Nekalé praktiky ochranky Kauflandu. Dne 15.10.2014 jsem jel na nákup do Kauflandu. Nezajímají mě slevové akce. Nakoupil jsem 128 položek zboží, Cukrovinky, chipsy atd. pro děti z dětského domova jako dar. Koupil jsem pro sebe i sluneční brýle. Vše jsem řádně vyložil na pokladní pás a zaplatil. Brýle jsem si i s visačkami nasadil na čelo. Pdotýkám, že pokud zboží zaplatíte a opustíte pokladní prostor, nikdo nemá nárok vám zboží kontrolovat. Nemusíte mít u sebe ani pokladní doklad. Ten slouží pouze vaší kontrole. Při odchodu mě téměř ui východu zastavil člen ochranky.ˇOchranka nepožívá žádný statut veřejného činitele, čili pan v černém není nadčlověk, je to jen obyčejný muž v černých monterkách. Tento pán mi řekl, že jde u mě provézt kontrolu nákupu, zda bylo vše správně. Udělalo se mi mdlo při představě, že jěště může být zaměstnán takový člověk bez mozku, jen hromadou svalů a taky z toho, co bude následovat. Odkázal jsem ho k Neumětelům a chtěl pokračovat. Začal se mnou cloumat se slovy, já jsem tady placený za to, abych chytal zloděje. Tímto mě omezil v osobní svobodě a spáchal trestný čin. Když mě nehodlal pustit a já několikrát málem upadl, začal jsem řvát o pomoc. Pochopil jsem, že jednám s blbem. a tak jsem z toho udělal grotesku. Bydlím v Bruntále a jsem docela známý člověk, takže bylo jasné, že bude plné městečko auf z toho, že Sokoláře chytli v kaulandu jak krade. Ochranka tedy porušila Zásady občanského soužití a to s ohledem na to, že se jednalo o útok ve veřejných prostorách zvlášť zavrženíhodném způsobem. To je přestupek. Poškození mého dobrého jména je také přestupek, který může stát kaufland i velkou sumu peněz Nakonec ublížení na zdraví, protože mám na pažích podlitiny. Nechal jsem se ošetřit. Budu marodit víc jak 7 dní. To je trestný čin Nakonec se zmohl jen na otázku, zda mám zaplaceny brýle. Na žádné otázky nemusíte odpovídat. Nejste ve zpovědnici, Toto policisté vyhodnotili jako obtěžování a schválnost. Přestupek, Obrátil jsem se na vedoucího prodejny, co na incident říká. Vše je na videozáznamu. Odpověděl, že na mě nemá čas, pracovník nepochybil a omlouvat se nikdo nehodlá. Podal jsem trestní oznámení, nechal zajistit videozáznam policisty. Můj právn ík už se těší, jak si na nich zgustne. Protože se cítím špatně, mám asi depresi z ponižování mé osoby. Zajdu ráno k psychiatrovi. Pdsychická újma utrpěná šokem z napadení je nejdéle se léčící nemoc. Asi se budu léčit rok, dva. Celou ušlou mzdu a menší společřenské uplatnění bude platit majitel ochranky. Beru průměrnou mzdu v ČR ( 26000) takže je mi toho chlapa i líto. Nedal si říct podobrém. Na závěr. Řekněte všem známým, ať se nenechají šikanovat, prohlížek nákup, kabelky a vůbec ne osobní prohlídku. To může jen policie ČR a ta to neudělá. Při negativním výsledku, kdyby vám zabránili v odchodu a nic se nenašlo, se kolotoč roztáčí znova.Platí tedy, za piokladnami na vás už nemůže nikdo Nedejte se, Váš Josef Sokolář
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]