Reagovat na příspěvek

smlouvy a vedení
[Autor: Jana] [Datum: 07.07.2017 23:03:47]
Nový systém je super ! Asi to tak vypadá všude jako u nás. Vybalovat se smí jen do deseti hodin a vybalovat musí všichni - sapista, scaning, personální domovka. Jen je problém , že jim shora upravili docházky a místo na pátou teď musí chodit na sedmou. Takže nic neudělají. Ostatní také ne, většinou všichni musí makat na zelenině. Sklad k prasknutí, nonfood máme v chlaďáku, minule jsme měli i hajzpapír v mrazáku. No ale máme nový smlouvy, to je důležitý. Přišla holčina a dostala už ten nový plat. VOD jí dal k dispozici scaningové, aby jí vše zaučila. Ta jí před ním řekla : vítám tě u nás, jelikož máš větší plat než já po 15 letech, asi umíš víc než já, tak se mi na nic neptej, já se budu ptát tebe. VOD se mohl posrat scaningovou vyhodil a dotyčnou holčinu poslal za kolegyní na drogerii. Jenže než tam došla, už to věděl celý Kauf, takže mladá dostala od drogistky, co je u Kaufu 8 let stejnou odpověď a pak ještě jednu na kološi. A takto to bude fungovat určitě všude. proč bych měla já někozo zaučovat za nižšší plat, než mám ! To je panečku úcta k zaměstnancům, to jsme to dopracovali s týmovou kulturou. Nevím jak u bás, ale u nás po podepsání nových smluv 9 z deseti přemýšlí o odchodu. Ta desátá to odmítla podepsat.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]