Reagovat na příspěvek

Havířov ul.před Tratí
[Autor: Anonym] [Datum: 13.06.2017 8:51:28]
Už to vážně není normální co se děje na filiálce v Havířově ul. před tratí. Pracuji zde dost dlouhou dobu a co se děje nyní je vrchol. Opravdu nedokážu pochopit jak je možné, že vztah mezi slečnou Královou a VOD panem Ulrychem nikomu z vyšších pozic nevadí? Když to mezi něma prasklo, řekla jsem si dobře, pokud se budou chovat normálně a profesionálně tak s tím nikdo asi nebude mít problém, ale právě naopak, dělají si co chtějí a ví, že jim nic nehrozí protože oni to tam mají přece pod palcem. Zaměstnanci už toho maji vážně dost, když má Králová směnu, musí jí stále na rybách zaskakovat někdo z pultu, i přesto, že oni samotní tam mají práce dost. Vůbec se nevěnuje své práci, právě naopak, vykecává se buď na SAPu nebo tráví většinu svého času u pana ředitele v kanceláři, za tohle je placená ? Máme přece nově kamery na filiálce tak ať se na ty dvě hrdličky někdo podívá co dělají celé dny když mají spolu směnu. Není to vůbec z mé strany závist nebo něco podobného, spíše jde o to, že už nás nebaví koukat jak se prochází po obchodě jako královna a chová se jako VOD. Na svém pracovišti tráví asi 10 procent své pracovní doby a je smutné, že jí to takhle prochází. I když mají mezi sebou vztah na pracovišti jako nadřízený s podřízenou, měli by se chovat tak, aby to neovlivňovalo jejich pracovníky a né dělat pravý opak. Neustále se spolu hihňají, vykecávají a vůbec jim nevadí, že jsou všem na očích. Moc dobře to všichni vidí, každý to ve svačinárně probírá ale nikdo nic neřekne a PROČ? protože se bojí. I já samozřejmě nechci přijít o své místo proto to sděluji zde a anonymně, budu doufat, že si to někdo přečte a něco s tím udělá protože pokud ne, budu nucená psát tento text v rozsáhlejší podobě na vyšší místa. Ráda bych opět chodila do práce s dobrou náladou a dělala si v klidu svou práci, opravdu to není problém jenom můj, píšu tento text za více lidí a každý kdo to teď čte a pracuje na filiálce mi dá za pravdu.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]