Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:vedeni
[Autor: Lord Hight Executioner] [Datum: 14.11.2016 23:10:04]
Vedení na Vás kašle, ale je milé, že vyděláváte Schwarzovi na bezstarostný život:) Největší sranda je, že zatímco na filiálkach potíte krev, tak paní K. pořádá pro Vyvolené vyhlášené pijatiky:) Na zábavu pro panstvo vždy peníze jsou, Vy je musíte vydělat... tak už nemudrujte a popadněte paleťáky:) Je přece známo, že jedni jsou na světě pro vládu a druzí na práci. Kdo to umožňuje? Vy sami, přátelé... KL se ve vedení silně debilizoval, řekl bych, a jak to tu čtu, je to pořád o tom stejném: strach zamců odejít, flákači si stěžují, dříči nemají zastání, nižší management se bojí o fleky a radši obětuje personál, vedení vymýšlí kraviny... No, jsem rád, že jsem sem po pár letech zavítal, abych zjistil, že mé rozhodnutí odejít bylo správné. Mám stejné peníze, audinu nahradil super rapid, volné víkendy, zákazníci mi nenadávají a začínají mi zase růst vlasy:) Maloobchodní řetězec už nikdy, protože v globálu jsou vedeny laiky, lidmi bez úcty k výkonu a obětem podřízených. Nechtěl bych nikoho naštvat, ani urazit, ale tam, kde je napadena lidská důstojnost a čest, je jedinou odpovědí oprátka a meč. Jak se Vám líbí titul VZPOURA PONÍŽENÝCH? Má to grády, ne? Uvažujte proč. Svět patří odvážným lidem. Lépe žít týden jako lev, než dlouhé roky jako ovce. Čeho se bát? Chvíli dole, pak zase nahoře. Nebrečte, KONEJTE. Ne hned, připravte si půdu pro čin. Kdo má skvělou školu řetězců, je všude vítán. Vydrží totiž vše. Kdo se jen veze, ten bude stejný looser všude. Být prodavačka u korporace, tak prostě projdu okolní menší voňavé krámky: knihu, drogerku... a ptám se, zda nehledaji zamce a co nabízí. Když ne, vytrvám v boji u KL. Když ano, volím. Život je otázkou priorit. A úspěchu, potažmo změně je třeba pomoci. Samy nepřijdou. Toť má jediná a poslední rada kamarádům z KL. Zdraví máte jen jedno a ptejte se sami sebe, zda to budete chtít dělat do důchodu. Zmáknete to, když je prostredí křivé? Morálka falešná? Práce zbytečná? Budete čekat, až budete ještě o pár let starší? Stojí kolega po vaší levici za to, abyste tam kvůli němu zůstávali? Hm, představte si svou budoucnost u KL za rok, tři roky, pět let... co uvidíte, Vám napoví. Nežijte jen dneškem.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]