Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:
[Autor: Veve] [Datum: 22.05.2016 16:05:19]
Brandýs a výstavní filiálka? Hmmm, chápu, že chtějí zkusit nový model podnikání, ale nemohou hned tlačit na pilu na nové zaměstnance. Honzík který tam možná zůstal jako jediný ma opravdový smysl pro byznys a má přirozenou autoritu, kde lidi chodí za ním pro rady. Já byla svědkem toho kdy za ním chodily i zelináři a vše vysvětlil. Je to hlava a lidi ho mají rádi. Když prohlásil, že u firmy bude končit, tak mu celé Mopro řeklo, že bez něho to nebude ono a že raději půjdou taky pryč. Své zaměstnance učí pomalu polopaticky aby všichni uměli všechno a aby nebyl ten úsek stavěný pouze na ním. Udělal mega objednávku kterou si obhájil tím, že musí vytvořit historii prodeje protože je to nový barák, pak se otočil zády a v poklidu odkráčel, to má pravdu. Zplacírovaný obchod už je tatam, tak šel za VOD Králem s tím, že potřebuje aspoň nějakou noční s tím, že zplacíruje úsek na novo, že mu vypadlo hodně ze sortimentu a nastaví si optiku aby bylo vše k mání pro zákazníky. Král mu to odkývnul a Vinš hned posléze zamítl, nato se otočil a řekl. Chcete mít obchod v bordelu a bez systému? Máte ho mít a odešel. Nechápu vedení té filiálky, že ještě ten člověk není VOFood, ale asi to bude tím, že nadřízeným polopaticky řekne proč a co dál atd... Dává spoustu informací nahoru, ale nedostává zpětné vazby od vedení, tak už si myslím, že za něma ani nechodí, že nemá smysl mluvit do zdi. Jestli u společnosti skončí, tak ten co ho nahradí tak mu nebude ani po paty a jestli bude chytrý, tak zase udělá masakrální objednávku aby zjistil odprodeje i on a teď ty čiísla které má Honzík v hlavě s ním odejdou. S paní Kauckou si obešel obcho a spolupracoval na optice. Spolupracuje s každým a nikoho neodmítne. Je fakt, že nemá rád lemply kteří se flákají, což si obhájil tím, že zbytek lidí kteří makají nebudou dělat na lemplův plat a tahat ho za sebou což chápu. Velice ráda jsem s ním spolupracovala a jestli jsem brečela, tak smíchy a ta práce mě hrozně i po těch letech bavila. Jen když došel do práce tak přišla pozitivní energie která mě nabila do takových mir, že vše co jsem od něho dostala jsem nebrala jako rozkaz ale samozřejmost.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]