Reagovat na příspěvek

RE:Nekecat, makat
[Autor: KF] [Datum: 10.05.2016 9:30:15]
No nevím tak úplně, jestli je tohle diskusní fórum k smíchu, některé věci, na které si tady lidi stěžovali, se záhy řešili, a divil byste se jak rychle. Nicméně, není to o tom nechat si srát na hlavu (s tím, říct svůj názor, nemám nikdy problém, stojím si za ním a je mi jedno, jestli se mě na něco zeptá VOD, VO nebo VKL). Jde spíš o to, že diskusní fórum je tak jediné kde si lidi mohou stěžovat, u nás se třeba dny otevřených dveří nikdy nekonali, zaměstnanecké karty zmizeli před jakou dobou a těžko si na filiálce odchytnete VKL a něco s ním budete řešit, když vás sotva pozdraví a jde dál. Tak kde to pak mají ti lidé ventilovat, než na diskuzích... Kaufland o nich dobře ví a věřte, že se mu nelíbí, ale holt když někde chybí ochota naslouchat, tak se to objeví jinde... Někdo se tomu možná zasměje, někdo to vezme vážně a začne s tím něco dělat. Je to individuální. Jen nějak nechápu co má Hosangův profil na FB společného s jeho prací. Věřte, že do luxuní restaurace nebo na víno do špičkových barů zajdu čas od času také, na profilu mám fotky z různých míst a kdo neví, že dělám v Kauflandu, tak dle profilu na FB to ani nepozná. Prachy vedení má, to ví snad každý. Z Kauflandu jsou zkrátka jen dvě cesty, buď se člověk spakuje sám a nebo se nehodí a zbaví se ho. Aneb ať žijí německé programy: Udržte si stálé zaměstnance, chovejte se k nim dle týmové kultury a važte si jich - v našem státě.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]