Reagovat na příspěvek

To není náhoda
[Autor: Robert K.] [Datum: 04.07.2014 21:42:54]
Dvakrát za sebou jsem nakupoval v Kauflandu v Rokycanech a pokaždé mi byla připočítána jedna položka navíc, a to už není náhoda! Vždycky byla ta položka hned na prvním místě na účtu! Jednou se mi to přihodilo u pultového prodeje lahůdek uvnitř v hale a napodruhé u pokladny. Prvně to bylo za 25 Kč a podruhé dokonce za 56 Kč. Když jsem to pani pokladní ukázal,bylo mi řečeno,že se mi moc omlouvá a že se teprve zaučuje:-) ! Tak jsem se vydal na informace s touto reklamací a tam to byl tedy už vrchol všeho,když mi tam jakýsi mladší chlapík řekl :( že se vám prý chtělo kvůli pár korunám chodit na reklamaci! ). Teda Vážení,tak to jsem ještě nezažil ani v Praze! :-( To byl tedy šok! Představte si, že bychom jim tam někdo ukradli něco za 56 Kč a oni by nás při tom čapli, už vidím, jak by nám to prominuli že?! ;-). No nakonec se mi omluvili a částku mi vyplatili, ale je to docela slušně alarmující situace že jo ?! Tak jsem trochu dost zklamaný z nákupu v rokycanském Kauflandu a asi mi tam hned tak neuvidí! Lidi prosím Vás, dávejte si tam na toto pozor, vždy to je první položka na paragonu, tu hlavně si kontrolujte !!! Robert K. Praha 5
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]