Reagovat na příspěvek

odrušení geopatogenních zón
[Autor: Zdeněk Bartyzal] [Datum: 12.12.2013 15:38:26]
Při čtení příspěvků o odrušení geopatogenních zón, prezentovaných na různých stránkách,jsem překvapen a zděšen některými názory tzv.odborníků či léčitelů, kteří tvrdí,že zóny nelze odrušit ani odstínit.Pokud se nemocný člověk, žijící v zónách nechá ovlivnit takovými názory, dojde k závěru, že se buď musí přestěhovat jinam, což je pro většinu lidí nemožné a nebo musí dál zdravotně trpět! Já měřím zóny přes 30 let, v současnosti již profesionálně, mám atestaci na VŠ obor radiestézie - zaměření geopatogenní zóny.Proměřil jsem již přes 5 tisíc domácností a pracovišť zodpovědně prohlašuji,že geopatogenní zóny lze v domácnostech odrušit a lze se chránit!Mám ve své praxi hodně pacientů kterým jsem pomohl a i zachránil život.Používám pyramidové tvarové zářiče, které mění frekvenci škodlivé zóny na pozitivní v dosahu r 10m, nebo je možné specielní antirezonanční podložkou umístěnou v posteli na matrci odklonit frkvenční pole mimo postel a nad ní se spojí a pokračuje dál - to je lokální ochrana pacienta na lůžku.Oba tyto prostředky jako jediné v ČR mají atest nezávislé akreditované laboratoře a také lékařský atest vystavený na základě dlouhodobého sledování pacientů.Po odrušení mám u pacientů lékařsky měřitelný výsledek už po 2měsících.Na trhu je ale spousta nabídek různých odrušovačů, většinou málo účinných nebo krátkodobých. Podložky z ovčí vlny jsou dobré na udržení stálé tělesné teploty ale ne na odstínění zón, stejně tak různé kovové prvky a fólie působí velmi krátkodobě nebo vůbec.Vždy chtějte k výrobku atest akreditované laboratoře a po odrušení sledujte změny zdravotního stavu.Pokud máte zájem o konzultaci nebo proměření,můžete mě kontaktovat. Zdeněk Bartyzal, Hradec Králové tel.605 253563 (email:bartyzal.zdenek@tiscali.cz )
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]