Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:proč
[Autor: Mirka] [Datum: 29.05.2013 0:14:13]
přijde mi ze nějak moc branite Kaufland. Jste jeden z těch pohlavárů ze shora? Protože to tomu nasvědčuje. Zádný normální člověk se nezastane takového řetězce. Co na něm mám chválit? To prohnilý ovoce a zeleninu? Nebo třeba na Palmovce drze pokladní? Ať si koupím v kaufu cokoliv vydrží mi to maximalne dva dny. Cibule mi uhnije snad už po ceste domu. Nikdy tam už nekoupim nic čerstvého. Nerada bych se ještě otravila. V globusu jsou možna dražší ale za kvalitu si klidně zaplatím. Kaufland nikdy nemel jako prioritu kvalitu ale kvantitu. Což je dost špatně. A ty kecy ze jsou nejlepší zaměstnavatele v ČR? Nenechte se vysmát. Nejlepší prace pro me bylo DHL o své zaměstnance se fakt starají a muzu říct ze i platove jim Kaufland nesahá po kotníky. Hlavně si váží prace zaměstnanců.a každy věděl co ma dělat a zádný stres. Nikdo po nikom nerval. Nejsem zaujata jen říkám pravdu. Jak z pohledu zákazníka tak i zaměstnance kaufu. Ale to je přesně to ze se zaměstnanci boji ozvat. Protože jak ceknou tak leti. Kaufland je něco jako stary Řím. Ředitele jsou César, zaměstnanci otroci a zákazníci jsou gladiátoři. Asi tak. Fakt je mi z kaufu zle.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]