Reagovat na příspěvek

RE:Zpět k Zábřehu na Moravě
[Autor: slam] [Datum: 07.04.2013 8:59:49]
Tak tenhle článek mě opravdu pobavil. Paní ředitelka a spravedlivá? že jsem si toho ještě nevšiml, utočí na všechny je jedno kdo a jak dělá, i ti co tam pro kaufland dávají v sázku své zdraví jsou ti nejhorší a největší flákači. A že šla filialka do kytek a kam jde podle vas ted? V tabulkách se neustále propadá, a ona jen vymýšlí nové čeklistiny a protokoly aby se to obrátilo a je to ještě horší, vidí jen to co chce vidět a nevídí opravdové problémy i s naším kouzelným oblastákem. To že nám praská sklad ve švech a ona každý den stresuje celý obchod s další kontrolou jen proto že pan M mení v Praze ale vyjel někam a nikdo neví kam tak v zabřeze příjde rozkaz zavést všechny palety a fejsovat? Ono to zboží asi naskáče do regálů samo. Pak se vymýšlejí noční na "vyčištění skladu" kde mají být dva na každém úseku, a kdo tam teda bude přes den? Chudák vedoucí dne jestli mu pak nedej bože přijede nějaká kontrola to se rovnou muže zbalit a jít. Neumí si ani ohlídat svou podřízenou aby naplánovala směny tak aby na tom obchodě někdo byl. A o tom že si jde za svým se dá s uspěchem také polemizovat, by mě zajímalo jestli jste s ní vůbec někdy mluvila? Pokud ano tak jste si musela všimnout že pouze papouškuje kecy VKL protože na nic nemé svůj názor, nic neumí a ničemu nerozumí a opravdu nechápu jak se k takové práci dostala navíc na filialku která vyhrávala jednu anketu za druhou, vévodila tabulkám a kde je zábřeh teď? Nemyslím si, že by to bylo lidmy když ti zůstaly vesměs stejní.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]