Reagovat na příspěvek


[Autor: Evka] [Datum: 23.08.2012 14:57:41]
Dobrý den, dne 22.8.2012 jsem navštívila kaufland na adrese Jarošova 2/1234, Znojmo. Můj syn si chtěl zakoupit fotoaparát na jedno použití za cenu 29,90kč. Já jsem byla v jiné uličce a syna jsem poslala pro fotoaparát na jedno použití, když si ho vzal a šel ho dát do nákupního košíku, na něj máčkl a on zablískl, najednou nějaký pán z ochranky mu fotoaparát vytrhl z ruky a šel volat městskou policii. Vůbec se mnou nechtěl komunikovata nenechal si vysvětlit, že foťák kupujeme. Pán mi nepředložil svůj průkaz a byl na mě drzý,jenom mě odsekl a řekl, že to má v popisu práce. Když přijela policie, prvně se ptali, jestli s fotoaparátem za 29,90kč prošel bez zaplacení přes pokladnu,když jsem řekla, že ne, že ho dával do nákupního košíku a pán z ochranky mu ho vytrhl z ruky v prodejně, tak se policista usmál a řekl, že to šetřit nebudou, že to není trestný čin. Došla jsem k názoru, že se ve Znojmě nesmí sahat na zboží jinak ochranka na Vás zavolá policii, ale jak chcete nakupovat, když nesmíte na nic sáhnou, je to vše postavený na hlavu. Ráda jsem jezdila do Znojma nakupovat, ale po tomto incidetu s ochrankou tam nebudu nakupovat, velice se mě dotkl jejich přístup......Pán z ochranky si chtěl asi polepšit na výplatě????
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]