Reagovat na příspěvek

K zamyšlení
[Autor: ] [Datum: 22.02.2012 12:27:02]
Chtěl bych se s vámi podělit o tuto příhodu. Včera tj. v úterý jsem byl v práci, měl jsem ranní, úsek ovoce a zeleniny, samozřejmě v Kauflandu. Akční jablka Civni naprezentovaná na dvojitém plném čele, tzn. nějaká ta necelá tuna jablíček, jedno jako druhé. Právě jsem je doplňoval, u tohoto dvojčela byli čtyři zákazníci. Jedna starší paní si odskládala asi dvě bedny jablek (protože dole je zboží přece vždycky lepší než nahoře a vybírala si jablíčka. Další důchodkyně hbitě přiskočila a také si začala vybírat z té bedny, kterou si ta první paní tak náročně a zbytečně odskládala. První paní se toto počínání druhé paní ovšem nelíbilo a nejdříve ji vyzvala, ať si laskavě odskládá svou vlastní bedýnku. Když druhá paní nikterak nereagovala a dál si vklidu skládala jablíčka do sáčku, první paní zvýšila hlas a pravila: "Odstupte! Odstupte! Nebo zavolám vedoucího!!!" Druhá paní si v klidu doskládala jablíčka a bez sebemenší poznámky odešla za dalším nákupem. Pak se to tak nějak rozpačitě kolem těch dvou palet rozešlo, já si čelo porovnal, jako ostatně každou čtvrthodinu a měl jsem o čem přemýšlet :-)
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]