Reagovat na příspěvek

RE:RE:Ovoce a zelenina
[Autor: Namrzlé mandarinky] [Datum: 11.01.2012 17:12:29]
Docela mě zajímá jak u Tebe namrzlé mandarinky vypadají,protože jestliže je pravda to co zde píšeš,je jediná možnost a to,že při přepravě bylo toto zboží uloženo u vyparníku v kamionu t.z.,že na začátku nebo na konci,protože do centrálního skladu takové zboží přijato nebylo a nebo se domníváš,že je namrzlé a to proto,že má uvolněnou kůru,jenomže toto vzniká tím,že je zboží přezrálé nikoliv namrzlé,navíc je dána i určitá vadnost,s kterou lze zboží přijat,protože se jedná o živé neustále pracující zboží,takže zasypeš-li takové mandarinky dojde k jijich popraskání a deformacím.Jinak podotýkám,že na úseku zeleniny je třeba neustále se zbožím pracovat a snažit se o jeho rotaci,ale musíme si připustit to,že je na tomto úseku velmi málo zaměstnanců a je někdy dodržování těchto základních pravidel nad jejich síly.Všichni si však musíme uvědomit to,že při zakládání zboží jej musím vizuelně prohlédnout a vadné kusy ovoce a zeleniny odstranit a nikoliv staré zboží zasypat novým.Docela mě zaráží však to jak píšeš,že ráno chceš ihned zboží dát do slev.To mě osobně zaráží fakt,když vidím jak někteří zaměstnanci zachází s jablky,které sypou z výšky a vůbec jim nedochází,že je doslova ničí.To samé je viditelné večer u brambor,které jsou zelené což znamená neprodejné,protože obsahují jed Solanin,což ostatně 99 % zaměstnanců na úseku zeleniny neví.Navíc mě zaráží,že chceš celou dodávku vracet aniž bys pro danou věc cokoliv udělal.Jenomže je třeba si uvědomit,že nákup DC a filiálky nestojí proti sobě,ale musí spolu spolupracovat jinak výsledný efekt se rovná nule.V některých věcech sice máš pravdu,ale v dalších bohužel ne.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]