Reagovat na příspěvek

RE:RE:kaufland frýdek-místek
[Autor: luci petroš.] [Datum: 08.12.2011 13:04:15]
Odpověď tohoto typu se dala čekat.Stejně primitivní jako předchozí příspěvky tohoto autora. Pořád stejné narážky na zevnějšek p. ředitele.Že by v tom byla závist,nebo mindrák? Ředitel má vypadat dobře, má se chovat nadřazeně, má být autoritativní. Jinak nemá respekt a je neviditelný. Podřízení se špatnou pracovní morálkou s tím pochopitelně mají problém a snaží se házet špínu na všechny strany a tvrdit,že by všechno zvládli lépe. Já opět musím konstatovat, že pro mně jako zákazníka jsou za vedení p. ředitele Červeného na prodejně viditelné změny k lepšímu. Při nakupování se nehoním jen za slevami, ale taky se tak trochu dívám kolem sebe. Personál u pultu i na pokladnách je příjemný, nezaznamenala jsem žádnou podrážděnost ani neochotu.Přitom je mi jasné, jaký je na ně vyvíjen tlak, neboť taková je dnes doba a děje se tak všude. Prostě Kaufland ve Frýdku-Místku za poslední dobu hodně povyrostl! A pokud Vy osobně p. Spaku jste dobrý pracovník, pak to neumíte prodat a podobnými příspěvky se tu jen shazujete.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]