Reagovat na příspěvek

zase jsem nic nekoupila
[Autor: renda] [Datum: 06.12.2011 21:52:36]
Dnes jsem se vyzbrojena lístkem s dobrotami z letáku vydala do Kauflandu na nákup.Na plném parkovišti jsem vesele urvala místo a vrhla se do víru.Po dlouhém pátrání(od doby kdy regály přeházeli jak škatulata, nemohu nic najít)jsem zjistila,že nejsou mandle.Zklamaná jsem nacpala vitamíny do košíku a vyrazila podle seznamu dál.U toaletního papíru v drogerii jsem zjistila, že z 11 položek seznamu mám jen tři.Zpocená, vyčerpaná zjišťuji, že nikde nevidím regál s kakaem.Znovu se ptám a vracim se na určené místo.Kakao není. Že mě to nepřekvapuje?!....A to prý nám zrušili jedinou výhodu -zamluvit si zboží, které došlo.Jsem smutná.Cukroví levněji nebude.Nemohu hned jet do kaufu abych něco urvala. Zírám na spoustu palet úžasně levného toaletního papíru a přemýšlím zda ho vzít.Dere se mi do hlavy hrubá myšlenka.... Že by ho vedení nařídilo nachystat do cesty, aby až se z toho pos....,měli jsme si do čeho utřít PR...? S pozdravem R. a mnoho trpělivosti s nákupem a těmi chudinkami prodavačkami, které mají dost dupání z vrchu za prd peníze a velkou dřinu.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]