Reagovat na příspěvek

RE:vzkaz
[Autor: xx] [Datum: 02.11.2011 11:01:57]
Tak už toho mám fakt dost ty co bráníš p. Babjakovou lžeš stejně jako ona zjistil jsm si jak to s dotyčnou je pro informaci všech je to takhle vyšetřování teprve začne co vím podala žalobu za křivé obvinění a vy kaufland budete muset dokázat z čeho ji tady obvinujete jistě máte důkazy jako na infu kamery,zápisy o vracení zboží pokud se vrací bez učtu tak se dělají záznamy a infačky budou muset svědčit před soudem a tam se lhát nedá copak by byla tak blbá a chodila vracet věci na tu samou pobočku?Proč by tam neposlala někoho jiného.navíc kufland vrací zákaznikům i bez udaní důvodu bez učtu sami si tu reklamu dělate .Dotyčnou znám a vím že tenhle soud vyhraje na 100% ma skvělou advokátku a důkazy které vy nemáte a pokud nebude blbá a da to i do televize jak ji radíme bude z toho docela hezká šou. Lež všichni věděli že šla marodit se srdcem. Díky vám onemocněla a 24.10.byla operována pustili ji 28.10 .nasledkem srdečního rozrušení které jste ji svýmy falešnými obviněnými způsbily.Jinak ona někdy pracovala na infu zajímalo by mě jak lze si připsat cenu.Pracoval jsem u ochranky u vas i me Babjakova obvinila ,že kradu a nechávám cikany krást schválně. Psat mohu nepracuji tam už a manželka ví na Babjakovou dost věci jak se Sakulinou si pomáhali jak si koupila kolo a zakolik ji ho pak vracela bez učtu a spousty jiných říkam že pravda vyjde najevo .Boží mlýny melou pomalu ale jistě!!A ja rad pujdu svědčit už jednou se musí pravda provalit.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]