Reagovat na příspěvek

RE:Zákazník nebo potenciální zloděj ?
[Autor: 卐 ϟϟ 卐] [Datum: 31.08.2011 3:12:20]
Mam Kaufland kousek od baraku (Praha-Palmovka) nikdy se mi nestalo, ze by me tady prohledavali, nebo zastavili a to se obcas zdarma obcerstvuju a ochutnavam.. :D No jo, ja vim, jsem to ale hovadko, totiz pronaset pres pokladny je kradez, ale neco spapat muzete beztrestne. No ale bavil jsem se pred rokem s jednim slovakem, ktery tam u ostrahy pracoval a ten mi rikal, ze zlodeje brali do vyslechove mistnosti a tam je ztloukli a pak na ne zavolali policajty. To je ale celkem fasisticky pristup k zakaznikovi, i kdyz nepoctivemu. Ale ta jejich agentura tam uz myslim prisla o kseft, protoze tedka tam jsou nejaci dedci a obcas tam neni vubec nikdo. Prodavacu je tam taky 3 a pul a na kasach vzdycky fronty. Sefove tam jsou pry neuveritelni kokoti, ale to se da predpokladat, ze na takove pozice se dostanou jen ubersvine. Je mi lito tech prodavacu a dalsiho personalu a ac jsem v takovem krame nikdy nepracoval, verim ze to maji tezke a neztezuju jim praci prehazovanim zbozi, nebo jinym nesvarem, ktery je tady casty a to ze si nekdo vezme potraviny ze studenych boxu a necha je treba v drogerii, to jsou hovadka. Jinak zajimave cteni tady ty insider story.. mate pravdu s tema cetkama, kterych je tedka v Kaufu hromada, kdo to vubec kupuje takove hovadiny, to je neuzitecny sunt, ktery se vyrabi v cine a v kontejnerech se tady lodi dopravuje, to mnozstvi energie, ktere se znehodnoti na vyrobu a dopravu a pro co? Pro nepotrebny sunt na jedno pouziti, nekupujte to a nepodporujte tim drancovani planety pro zisk nadnarodnich vykoristovatelu.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]