Reagovat na příspěvek

RE:Hrbáčková
[Autor: kk] [Datum: 28.08.2011 18:00:12]
"vraťte nám Eiselta" výborně ihned měníme : VRAŤTE NÁM HRBÁČKOVOU na Plzeňsko.Po Hlisnikovským jsme neměli lepšího VKL. Vzpomínáme pořád a za Jakšíka vyměníme ihned. Jsem v Kaufu již dlouho, s takovými urážkami jsem se ještě nesetkal, to je na trestný stíhání,protože to není pravda.Dělal jsem alfa tým a tam mají z Moravy úplně stejný mínění, neměli lepšího VOD a vždy dala průsery dohromady, tak jako na Plzeňsku. Než nastoupila, byl v naší bolasti pěkný bordel a ona nám moc pomohla. To je jediný člověk z vedení, který se zastane a stojí za lidma na filiálkách . Jo, lidi , co nechcou makat, tak s ní mají problém. Ale umí 2 slova,který málokdo používá : prosím a děkuji.Nechápete jednu důležitou věc: manager práce je že ten člověk musí vydat úkol , co se má udělat. VOD má určit termín a kdo bude tu práci dělat a potom to zkontrolovat.VOD je ten, který s vámi komunikuje , ne VKL, to je jenom kontrola a návštěva jako každá jiná. Z vašich šílených příspěvků totiž vyplývá,že tam je váš problém - komunikace mezi vámi a VOD a každý normální člověk, kterých je tu zřídka to pochopí z toho , co píšete, tak už si to s VOD konečně vyříkejte a dejte normálním lidem pokoj. Kdo chce makat, maká, kdo nechce nemaká. Jste jako ti pivaři v hospodě, kteří diskutují u píva nad politikou a vůbec jí nerozumí.od března se zpřísnily normy, jste si jistí, že Eiselt by je po vás nechtěl?Problém je VOD a vaše komunikace.Pokud
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]