Reagovat na příspěvek

VKL Hrbáčková
[Autor: VKL Hrbáčková] [Datum: 08.08.2011 12:48:08]
U nás to jde úplně do pr.....,ta Hrbáčková je snad normální blázen.Na všechno už máme její vymyšlený čeklisty a opatření,že už to nestíháme nikdo ani vypisovat,natož to dělat a ona pořád vymýšlý další,že je všechno špatně.Plno lidí si už hledá noví místa a VOD ta už je z ní úplně mimo,protože nevi co má dělat a kvůli ni nařizuje pořád nočni,v týdnu už jsem neměla 2 dny volna ani nepamatuju,natož 2 dny v kuse,všechno je pořád špatně a každej den máme někdo přesčasy,který nám nikdo nezaplatí.A když se ozvem,tak ředitelka nám řekne,že nic nezmůže,že to tak chce oblastní a jestli chceme tak at jdeme dělat někam jinam,že Hrbáčková jí na všechno odpoví,že volno taky nemá a ostatní jí nezajímají.Dokonce jednou,když jsem byla na noční,po 13 hodinách v práci o mě řekla,že jsem znechucená prací a to nemluvím o tom, jak se k řadovým zaměstnancům chová arogatně a ani nás nepozdraví,natož že by nám někdy podala ruku,nebo dokonce pochválila.To je pořád dokola šetřete hodiny,pak zítra někdo jede,vemte brigádniky,udělejte nočni,krám musí být pořád za 2,jinak prý přijede vedení,bude zle a nás pak bude muset vyhodit.A když jede Mirodinis musíme schovávat akční zboží a před ním děláme,že ho máme dost,zelináři skovávají horší zeleninu,večer jí prodávají,aby měli dobrý odpisy a na pokladnách pořád fronty protože Hrbáčková zakázala brigádníky.Za Eiselta bylo všechno vklidu,ale co je tady ona,jen chaos,buzerace,všechno špatně a nálada pod psa.Já už si taky hledám noví místo,ale než odejdu,ještě zavolám kontroly z úřadů,at se už konečně začne něco dít,protože už nemám co ztratit.Nemáte někdo adresu na vedení do německa,nebo mail?My už se tady dohodli,že tam pár lidí napíšeme a jestli se chce někdo připojit ozvěte se.Budeme psát jak se nám neplatí přesčasy,že nadřízený nedodržují týmovou kulturu,VKL Hrbáčkoví nezajímá dodržování našeho volna a tím nám ničí i rodiný život,který jí nezajímá protože ona prý taky žádný nemá,pořád noví VOD,který je horší než ten před tím,komedie když jede vedení a o stresu a nespokojených zaměstnancích.Ozvěte se nám,napíšeme do německa,protože tady nic nezmůžem,prý za ní stojí Mirodinis i Eiselt,tak když nás bude víc,třeba nám v německu pomůžou,nebo se to aspon dozví co se tady ted děje.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]