Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:RE:RE:RE:Dotaz
[Autor: Kaufland] [Datum: 07.08.2011 13:24:00]
Nemůžu s Tebou souhlasit. Vedoucím by se měl vždy stát někdo, kdo svoji práci vykonává více než na 100%,jak kvalitou, kvantitou tak flexibilitou. Jelikož takových lidí v naší populaci je menšina, proto většina lidí na tyto pozice prostě nemá. To, že jsme národ stěžovatelů, je pravda. Většina lidí, kteří si zde stěžují, by na trhu práce v opravdu vyspělých zemích neuspěla. Pokud máte opravdu pocit, že s Vámi není, v rámci možností, férově zacházeno, můžete se vyjádřit v nadcházející anketě hodnocení vedoucích. Věřte, že Kauflandu opravdu jde o to, zlepšit "bytí" na pracovišti, ale bez Vašich zpětných ohlasů to řešit nelze. Jen co já vím, díky minulé anketě došlo v určitých úsecích k personálním změnám. Mělo by být však samozřejmostí vyplnit tuto anketu opravdu objektivně a v co největším počtu lidí, protože čím více lidí bude hodnotit, tím ten výsledek bude objektivnější. I já pracuji v Kauflandu na vedoucí pozici a přísahám, že se mi do rukou dostaly pouze procentuální výsledky, i když by mě velmi zajímalo, jak své nadřízené hodnotí jednotliví zaměstnanci.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]