Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:RE:RE:Dotaz
[Autor: Food] [Datum: 06.08.2011 7:20:03]
Za prve bych položila otázku proč už nejsi VOD?A za druhé,ano máš pravdu,že jako vedoucí pracovník bys měla dát něco na víc,ale to něco by mělo mít určitou hranici,která zde neexistuje,navíc bych ti poradila spojit se s psychologem,ten by ti vysvětlil co je totální vyhoření a kolik lidí v dnešní době tím trpí.Jinak zapomeň na to,že jsme národ stěžovatelů,spíš bych to nazvala,že jsme inteligentní,ale to ty asi bohužel nepochopíš.Chtěla bych jenom připomenout,že do práce chodím,abych získala peníze na obživu,nikoliv,abych dělala zdarma.Jestliže ty jsi ochotná zdarma pracovat máš možnost,nikdo ti tvoji volbu nebude vyvracet,ale já a to hovořím za sebe,v žádném případě nebudu takto dělat na odměny V.O.D. a V.K.L,kteří jsou odměňováni za ušetřené mzdové náklady.Což zde víme všichni,k tomu za inventury apd.Podotýkám,že málo který V.O.D je odborníkem,takže veškerou smetanu za schopné lidi,získají oni a tomu ty zde chceš říkat férové jednání,je mi tě upřimně líto.Ještě,že jinde jsou V.O.D. nejenom schopní,ale hlavně mají v sobě i tu hlavní věc,která tobě chybí a to je ta lidská stránka.Jinak ti přeji mnoho dalších úspěchů v soukromém životě,protože na rozdíl od tebe jsem stále ještě člověk.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]