Reagovat na příspěvek

ztížnost
[Autor: Zdeńka Svobodová] [Datum: 02.05.2011 23:51:51]
Přeji kásný den, již jsem Vám psala a do dnešního dne jsem nedostala, odpověď. Chodím nakupovat skori každá čtvrtek, jak jsou slevy. Proč necháváte potraviny i zboží naším věrným Vitnamcům. Chodí nakupovat, že jim nstačí jeden vozík. Lidi, kteří chodí ař z práce domů, tak pto ně již převážně uvedené zboží není.Proč nemůžete omezit, aby cizinci kupovali zboží a potom to prodávali v jejich prodejnách.Já chápu nedmusí to kupovat naši lidé. Ale,jelikož již neprodávají jejich zboží trička a pod. tak vrhli na potraviny a prodávají to za hodně peněz. Chtěla jsem vědět co mi na to odpovíte. Je dná se prodejnu v Mladé Boleslavi.Já věřím, že je to všude po celé republice. Nyní, když Vám našli myši v prodejně tak se domnívám, že by to mohlo být lepší.V naší prodejně v létě letali vrabci a možná tam jsou taky myši. Nevím kam píši, ale možná bude doba, že k Vám budou chodit jenom Vitnamci. již to není ten Kaufland co začínal. Pečivo je za dva dny trvdé a chleba po dvou dne je celý bílý. Jak je to možné. Kvalita nikde. Oni to lidi snědí že. Zákazník náš pán nikde neplatí. Děkuji Svobodová. Čekám na odpověď. Již měsíc co jesm Vám psala a do dbešního dne jsem nedostala odpověď.Děkuji Svobodová zdenka10088@seznam.cz
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]