Reagovat na příspěvek

RE:poděkování vedení kauflandu a jeji pravé ruce VKL
[Autor: J.Š.] [Datum: 13.04.2011 15:37:48]
Hezký den. Já jsem také bývalá zaměstnankyně centrály Kauflandu. Musím s vámi souhlasit s pojetím pekla a vysvobozením z něho. Je to již přes dva roky, co jsem pryč. Poté, co praskl můj vztah s členem vedení,který ovšem ve chvíli vykrystalizování na světlo i skončil, mne půl roku psychicky terorizovalo personální oddělení. Hledali cokoli, jakýkoli důvod, jen aby mne mohli vyhodit, i třeba chybu v gramatice, nebo o centimetr širší excel.tabulku, jen aby si mne mohli zvát na kobereček a deptat mne a přesvědčovat, že se pro tuto práci nehodím a měla bych odejít. Půl roku jsem brala antidepresiva, půl roku jsem odolávala a nakonec zničená, zlomená, psychicky na dně, se zlomeným srdcem, jsem to vzdala a podala výpověď. Poprvé v životě jsem dala výpúověď, aniž bych měla jistou už práci někde jinde. A přesto jsem se nadechla z plných plic, když jsem naposledy opouštěla budovu v Krči. Měla jsem ještě chvíli chuť zničit, ublížit svým viníkům, poslat dopis Karnathovi nebo do Německa s celým příběhem a všemi skutečnostmi a myslím, že minimálně pár probdělých nocí by taková paní Karnišová měla... Známý právník mi nabízel pomoc, je špička v oboru a mohla jsem je pěkně zažalovat. Možná ale právě láska, cit, čistota a touha zbavit se toho všeho a nechat to spát ve víře, že všechno se každému z nás stejně jednou vrátí, mne dovedli k tomu, nechat to být. Věřím, že život nám vrátí všechno dobré i zlé, co do něj vložíme, tedy i jim se všechno jednou vrátí. Možná se jim to již vrací, aniž by si to uvědomovali. Přicházejí díky své práci o skutečnou radost, o skutečné štěstí ze života, taková pí. Karnišová díky svému workoholismu přichází o moře neopakovatelných chvil se svými dětmi. Už jen ten fakt, že porodila a prakticky okamžitě nastoupila do práce je hrůzný - jednou...jednou se jí všechno vrátí, třeba od dětí... No a já? Jsem nadmíru spokojená. Když jsem překonala zlé "Kaufland" období, pracuji nějaký již nějaký čas ve firmě, kde existuje férový pracovní růst, dostala jsem šanci, mám báječného šéfa a i když nikdy nic není vždycky růžové, lidé se tady k sobě chovají vcelku slušně, vládne tady povětšinou pohoda a když je stres, vždycky se dovedeme domluvit. Především je tady odpovídající platové ohodnocení, pracovní podmínky a normální (nepatologické, narozdíl od Kauflandu) lidské vztahy. Ano, teď jsem v ráji. Mimochodem, protože vím, že si to vedení čítává - zdravím paní Karnišovou ! :-)
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]