Reagovat na příspěvek

Zacházení a jednání se zaměstnanci
[Autor: Žířala] [Datum: 09.11.2010 8:05:23]
Jsem zaměstnaná patý rok u kauflandu.Ředitel působí druhý rok na naší filiálce.Má mezi zaměstnanci své lidi kterým přidává za to,že donáší vše co se děje.Kolegyně nastoupila před půl rokem dostala přidáno,chválí se jak je nejlepší atd.Já ˇjsem včeraq dostala hodinovou výpovědˇjen proto,že ona skáče řediteli šipky do prdele.Nesmí na jednom úseku pracovat přímí příbuzní.Jak je možné,že tato kolegyně pracuje s dcerou na jednom úseku.Protože ředitel obešel oblastního ředitele.Na naší filiálce pan ředitel šel opravdu příkladem.Byli ve slevě jahody co byli na krámě.Já jsem na vlastní oči viděla jak náš ředitel si tyto jahody bral,ale ne z obchodu.Ze skladu ty čersvé za cenu těch na doprodej.Vzorný příklad co?Udělat to jen řadová prodavačka letí na hodinu.Odracovala jsem v měsíci květnu 298,5h.Dostala jsem odměnu 3000kč to je za 120,5h které jsem měla přes úvazek tak mi ředitel dal 23kč hrubého.To jde ne, nechodte za ty prachy makat.Kaufland je banda lidí co to hrají na všechny strany.No a Most je na žebříčku na prvním místě.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]