Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:Diskusní fórum
[Autor: Petra] [Datum: 12.08.2010 13:15:53]
Ve většině případu s Vámi naprosto souhlasím, ale v jednom bych si dovolila oponovat. V Kauflandu jsem našla 7let, ano 7 let prošlou Aviváž na prádlo a 11 měsíců prošlou Coca Colu (na kterou jsem přišla až při konzumaci doma - jak také chcete poznat datum spotřeby, když je na láhvy otočená dovnitř a pod matným obalem) v domnění, že zaměstnanci snad uvítají, že jsem je slušně upozornila na tuto skutečnost a nedělala z toho nějaký humbuk. Ale šeredně jsem se zmýlila. I přes důkaz o prošlé Coca Cole ve formě účtenky mi peníze odmítli vydat s tím, že jsem si ji zakoupila v jiné prodejně a lístek jsem si někde vyptala. A co Aviváž? S naprostou nechutí se ta Lady otočila chňapla po telefonu ať si to jdou vyřídit. No po půl hodině čekání jsem to vzdala. Poděkovala za ochutu a odešla s nepořízenou. Co Vám budu psát. Od té doby jsem do toho Kauflandu nevkročila, svoje zážitky vyprávím kudy chodím a nemůžu si vynachválit Alebert, který má aspoň čerstvou zeleninu a ovoce a nestane se mi tam, že se mi za dva dny něco zkazí. Tohle je čistě moje zkušenost a opravdu s obdivem jsem četla Váš článek.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]