Reagovat na příspěvek

vedoucí Frische-W...
[Autor: bublina] [Datum: 23.05.2010 14:13:41]
vidím že se tu hodně probírá Kauf na Zábřehu.Taky chodím často nakupovat do již jmenovaného obcodního domu a můžu jen říct že celkové chování vedoucích je zde otřesné.Zjistil jsem si jméno vedoucí čerstvých potravin pí.Wrhelovou,která neustále řve po svých podřízených i před zákazníky.Kteří si taky stěžují.Myslím že by se zde mělo rychle něco dělat než se to tu změní ve válku(která už asi je).Jelikož chodím do tohoto domu nakupovat často tak si všímám že i někteří zaměstnanci jsou v té práci snad pořád, a proto se ptám:Opravdu se může pracovat 7 i více dnů v kuse?Co třeba volno?Myslím že by se to vedení na tomto domě mělo rychle nad sebou zamyslet než jim zaměstnanci utečou.I vedoucí obslužného pultu by se měli nad sebou zamyslet,je možné aby na směně byli jen 2?Troufám si tvrdit že jsou zde tvrdě využíváni.Na jiných obchodech jsou na směně i 4 a více zaměstnanců.Tak proč tady 2?Byl jsem na Kaufu v Bohumíně což je dost malý Kauf oproti Zábřehu a tam jich bylo 4-5 zaměstnanců na "odpolední".Byla na Zábřehu taková fajná pí.ta byla v pohodě,nevím co se s ní stalo dlouho jsem jí tam neviděl místo ní je tam blondýna která akorát rozkazuje a štěká po svých podřízených jak pes,a takové chování se mi fakt nelíbilo.Tváří se jak kyselý okurek,a nic nedělá aspoň mi to tak připadá.Povídal jsem si s jednou starší paní a ta byla svědkem jak tam po nich řve.Takže je mi těchto zaměstnanců na tomto pultě fakt líto.Nechci zde nikoho urazit ale zde platí čím větší debi... tím větší pozice.Žádám nápravu jinak to poženu výš!!!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]