Reagovat na příspěvek


[Autor: ff] [Datum: 11.05.2010 18:00:24]
tak jsem se byla podivat,jak to funguje na zabřehu od te doby co odešel Koblovsky a na jeho misto nastoupil Hanzl.No,předtim aspon byl doplněny obchod,bylo tam čisto.Buzerace tam sice byla,to je pravda,ale to co je tam ted,to je děs.Nevladnete tam ředitel,ale jejich nova foodacka.Byvala vedouci kolonialu,byvala sapistka.Místo toho,aby plnila obchod zbožím,plní sklad špatnými objednávky.Jedině co zvládne je psat udavačské dopisy na vedouci,kteří se ji nehodí do kramu,např.Kunrát.Dál je to její vybraná mluva i chování,při kterém by se styděl i otrlý chlap.Zřejmě její arogance,sprostota,vulgarnost i mluva ji prospely u bývalého vod Koblovského,který oplýval stejnými povahovými rysy a zřejmě proto ji povýšil na vod foodu,tedy svou preavou ruku.Nedoplatí nikdo jiný než současný vod Hanzel.Vždyt kdyz přebíral po Koblovském filialku,tak byla v pořadku a sklad byl prazdný.Slyšela jsem,jak dotyčná vofoodu,pomlouvala bývalou vo foodu,jaj ji zhazozavala před zaměstnanci,ředitelem i oblastní.Přitom nezvládá ani polovinu toho,co bývala vo foodu.Dále jsem nemohla přeslechnout,jak se bavi o bývalé nápojařce,která je prý udajně těhotná s bývalým vod Koblovským.Co je každemu do toho,i kdyby to byla pravda,tak nechapu o co jim jde.Celkově se filialka změnila hodně,řekla bych že k horšímu.Nesnesitelné fronty u pokladen,arogance vo pokladen,ktera se o nic nestará až po neuvěřitelnou špinu na i před obchodem.Dale jsem si nemohla nevšimnout,ýe tak chybí spousta zaměstnancu,od informací až po pokladny,Co se snima asi stalO?Moc by mě to zajímalo.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]