Reagovat na příspěvek

boj o slušnost
[Autor: kačer] [Datum: 13.04.2010 16:26:32]
Sice to moc nechápu,někdo nám tu pořád škodí Že prý v našem kauflandu,moc špatně to chodí. Nikdo prý nic nedělá,a to hlavně vedoucí,tam kde má být tam prý není,je to peklo horoucí. A pak když tě osočí-hlava se ti zatočí.Je to věru těžká věc-přesvědčit že nelžeš přec! Že jsi něco psala když jsi doma spala.Já přec dneska volno mám,anonym teď pošlu Vám.Je to vaše vize,já si spím u televize. A to jabko schnilé,jde to takhle roztomile. Sem tam úsměv sem tam řeč-za tím vším se skrývá KŘEČ! Ať se snažíš, ať tam makáš-berou tě jak podvraťáka. U mně jiný názor byl,sprdung mě hned přesvědčil. Je to všechno jen můj názor,vypuštěný všemu navzdor.Přesto přeji nám tam všem, ať nás nerozeštve žádný šmejd.Všude je boj o práci,jde to však slušně a bez podlézáctví.Možná se teď někdo směje,možná v duchu někdo kleje.Já se tímto svěřuji,hezký den nám všem přeji.I tomu kdo nás očerňuje-černý pták ho někde kryje.Přiletí však jednou k nám,peříčka mu vytrhám.Vím jak to teď u nás chodí-hlavu radši každý skloní.Já svědomí čisté mám-nebudu se klanět VÁM!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]