Reagovat na příspěvek

RE:RE:Ahojte :((
[Autor: Opravim SERVO Fiat Punto 2] [Datum: 23.02.2010 14:07:04]
Vitam vsechny priznivce fiatu. Tiez vlastnim Punto 2 rv2000, Častou poruchou nasich Punt 2 je pokazeny servomotor posilovace rizeni (svieti červena kontrolka volantu) oznacovany aj ako DualDrive a CITY, naucil som sa tenhle servomotor opravovat, takze kazdemu kto ma problem s posilovacem rizeni Servom na Punte 2 moze sa na mna obratit, rad pomôzem vsetkym majitelum Punt 2 lacno-levne opravit-zrepasovat vas servomotor aj na počkanie, dale se v posilovaci dost casto odchadzi uhlovy snimac natocenia volantu ktory sa nachadza v stlpiku riadenia, mnohy uz vedia ze tento diel vo Fiate stoji cca 15,000-20.000kc ja je lacno-levne vykupujem z havarovanych Punt a pak vam môzem snimac vymenit na pockanie, znaky pokazeneho snimaca je trasenie a vibrovanie volantu a jeho nasledne vypadnutie - kopnutie do opacnej strany, mam na predaj aj ridici jednotky serva a planujem kupit diagnostiku - jezdim opravovat Punta po celej SK a CZ, moje inzeraty najdete napriklad na i-bazar.cz dajte vyhladat: servo punto, alebo na Google a zadajte servo punto site:sk a najdete mnozstvo mojich inzeratov :D kontakt +421905642805 mail: itl@post.sk
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]