Reagovat na příspěvek

Pro pobavení
[Autor: ] [Datum: 03.02.2010 9:43:33]
Tak Vám musím kluci napsat jednu příhodu,co se mi nedávno stala s Danielkou.Když přišla ze školky a svačila u bedny a já právě koukala na net,tak mi dcera říká-maminko v televizi je nějaký kluk,který mi někoho strašně moc připomíná a já nevím koho!Až si vzpomenu,tak Ti řeknu.Nevěnovala jsem tomu moc velkou pozornost a dál jsem koukala na net,když tu najednou Danča vykřikla až jsem leknutím málem spadla ze židle a s nadšením říká-maminko,už vím,koho mi ten kluk připomíná,no přece Zdeňka:DA já se jí ptám,Zdeňka?prosím tě jakého Zdeňka?A Daninka s urážlivým tónem,jako že jak si můžu dovolit nevědět kterého Zdeňka mi říká,mami no přece Zdeňka z Volantu:)tedy pánové můžu říct,že jsem na ní koukala jak puk:)a nechápala,kde ta si na pana Zdeňka vzpomněla:)Večer jsem to říkala Anderovi a ten s úsměvěm komentoval takto-nestačí,že žena je celá zblázněná do saxofónisty:)a teď ještě i dcera:):):):) Jinak jsem koukala na Váš nový Volantí klip a pane Řediteli,jste tam drsňák!!!A Vaší ženě to tam s kočárkem moc sluší,to je nacvičování na druhého potomka? Zdraví Vás rodinka z Beskyd.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]