Reagovat na příspěvek


[Autor: šťastná] [Datum: 27.01.2010 15:24:47]
Ahoj všichni, kdož to do dnešního dne vydržvydřeli :-) Náhodně jsem sem po dlouhé době mrkla a můžu jen zkonstatovat, že změny nenastaly absolutně žádné, pokud ano, tak jen v tom smyslu, že zaměstnanci jsou stále více nespokojení, mnoho z nich dalo výpověď a vedení si stále jede trvrdě za svým egem pochroumaným egem :-( Myslí si někdo, že je v pořádku, když VOD nemá děti a nebo je má už dospělé, je bez zájmů, bez muže, aby její podřízení pracovali více než stanovuje zákon? Na rovinu. Nechť si každý hrábne do svědomí a uvědomí si, že jsme pouze lidé. Pokud někdo vydrží pracovat 48 hodin denně bez přestávky 8 dní v týdnu :-), pak to přeci nemůže nárokovat po druhých. Je to jen jeho rozhodnutí. Potkala jsem minule kamarádku, která stále pracuje v Kaufu. Neviděla jsem jí skoro měsíc a LIDI!!!! ....VÁŽNĚ JSEM STRNULA! Poblelá, utahaná jako kotě, za to, co pro Kauf dělá, by měla mít nejmíň 40 tis. měsíčně. Každý ať si to přebere po svém. Papa a držte se. Spodině přeji, nechť se poměry zlepší a vrchnosti, aby našla trochu sebeúcty, sebekritičnosti a zamyšlení se nad sebou samým by také možná neuškodilo.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]