Reagovat na příspěvek


[Autor: jitka] [Datum: 14.12.2009 20:02:25]
V sobotu jsem nakupovala v Kauflandu v Přerově.Každoročně nakupujeme pro své zaměstnance dárkové poukaáky na vánoce V Kauflandu.Já jsem si své poukazy utrácela,měla jsem 4 ks zy 500.- Kč,Překvapení pro mne bylo, kdzž mi slečna u pokladny sdělila, že mám jen 3 ks aniž bz mi to dolázala.Na můj námitek že mám 4 kusy mi odsekla že jsou jen 3 ks a to za 15 .- Kč. Jelikož jsem nekonfliktní tip Jela jsem domů s tím, že jsem si jednu poukázku nechala ležet na stole. Nebyla tam, tak jsem se urychleně vrátila nazpět ale k mému překvapení již u pokladny seděla jiná paní, slečna měla předanou npokladnu, údajně jí nic nepřebývalo a už byla i odejitá.Paní která jí pokladnu přebírala mi ochotně ukázala, že měla jen 3 kj poukázek tudíž jsem vypadala já jako podvodnice. Nakoupila jsem za 2200 Kč, doplatila jsem tudíž 700 Kč a odešla jsem s tím, že pokud se poukázka najde bude mi předána. Tomu však nevěřím, jelikož jsem pevně přesvědcena, že jsem slečně předala poukázky 4 v hodnotě 2000Kč. Byla to částěčně i moje chyba protože jsem měla trvat na dokázání že jsem předala 3 kusy, ale slečna mi to měla také ukázat a takto neučinila. Jsem zhnusema, hlásáte že si máme dávat pozor na kapesní zlodějě, ale nehlásáte že si máme dávat také pozor na poctivost vašich zaměstnanců. Pro mne poučení velké. Nikdy na nákup do Kauflandu a dárkové poukázky pro naše zaměstnance kupovat v jiném řetězci.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]