Reagovat na příspěvek

Dejte si pozor
[Autor: I.G] [Datum: 12.12.2009 12:27:40]
V listopadu jsem se zúčastnila výběrového řízení pro novou filiálku v Zářeze. Ve výběrovém řízení jsem uspěla. Oblastní ředitel mi nabídl pracovní místo scaning – pokladní. Protože jsem nikdy nepracovala v tomto oboru nechala jsem si podrobně vysvětlit pracovní náplň a vyplývající povinnosti, abych se mohla zodpovědně rozhodnout, zda nabídku přijmu. Na základě jim podaných informací jsem podepsala pracovní smlouvu. Dne 16.11.2009 jsem nastoupila na filiálku Šumperk, abych se tam zaškolila na této funkci. Po dobu, kterou jsem tam byla, jsme byly s ostatními pracovnicemi funkce scaning – pokladní úkolovány osobně vedoucím prodejny pracovní náplní, která nebyla v našich povinnostech a ve zbytku pracovní doby se tyto pracovnice snažily splnit co nejvíce svých pracovních povinností, a neměly žádný časový prostor, aby mi po praktické stránce ukázaly moji budoucí pracovní náplň. Protože jsem zvyklá plnit si své povinnosti, a na filiálce Šumperk nebyly podmínky pro jejich plnění , a pracovní náplň byla odlišná od pracovní náplně, kterou mi oblastní ředitel před podepsáním pracovní smlouvy uvedl, tak jsem ho ve čtvrtek 26.11.2009 oslovila a zeptala jsem se ho jak to bude fungovat na filiálce v Zábřeze. Odpověď zněla: „ Stejně jako v Šumperku“. V pátek 27.11.2009 proběhla na filiálce Šumperk kontrola prodejny, při které byly zjištěny závady, které spadaly do povinnosti pracovnic scaning – pokladní. Po dotazu kontrolních orgánů, proč si neplní pracovní povinnosti, odpověděla tato pracovnice pravdivě o pracovním vytížení. Vedoucí prodejny tyto skutečnosti popřel. Na základě těchto zkušeností jsem se rozhodla ve stejný dne podat ve zkušební době výpověď.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]