Reagovat na příspěvek

RE:RE:Zastesklo se mi, ale jsem šťastnější...
[Autor: šiška] [Datum: 07.12.2009 10:17:10]
I já jsem opustil fa Kaufland a otevřeně přiznávám že toho lituju. I když si asi mnoho lidí po přečtení této věty řekne že tohle píše někdo kdo není normální,není tomu tak. Ale to pochopí každý až v tu pravou chvíli.I když je v této firmě mnoho lidí kteří práci neocení,pořád je něco špatně a nikdy vlastně není nic dobře uděláno tak je pravdou že když se vám dostane pod kůži tak se těžko loučíte.Taky bych chtěl podotknou že nyní bych dal nevím co za to abych mohl zase zažívat ten stres,návštěvy pana Karnáta a vše co s firmou souvisí. No po dlouhých letech mé existence ve firmě jsem poznal dobro i zlo ale věřte že jinde je to horší. Nakonec bych chtěl říci, važte si toho že máte práci a že vždy máte včas na účtě výplatu protože to je v téhle době nejdůležitější.A i když vím že zažíváte kritiku za kritikou a lepší to nebude věřte že jinde je to ještě horší.Je to jen můj názor ovlivněný dnešní situací a asi nebude mít na tomto fóru kladný ohlas,je to jen názor. Ale jak jsem již psal to možná poznáte až odejdete,ale možná taky ne. Mějte se báječně zdraví šiška.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]