Reagovat na příspěvek

RE:Kde zustal rozum?
[Autor: mikro] [Datum: 29.10.2009 17:27:47]
nevím odkuď jseš,ale všichni VOD měli 28.10.2009 na příkaz nadřízených volno!!!!!!!!tak potom nechápu,kde jsi přišel k tomu,že p.M,měla otvírat obchod a pokuď ho byla otevřít,tak můžete být jenom rádi,že ráno přišla na úkor dotyčné osoby,která to měla provést.snad na filiálce máte plány nasazení.nebo u vás to nefunguje?????určitě ano.bylo viděno.osobně!!!!zbytek....trapné pomluvy.a když je p.Raab tak chytrý,milý,pracovitý,proč má neustálé problémy s nejmenovaným kolegou??????navíc bez souhlasu VOD,uděluje svévolně dovolenou pracovnici,která pak v konečném důsledku chyběla a tudíž ,musela být povolána zpět.a my museli na úseku za ní dělat.to už nikdo nevidí.a to nebylo poprvé!!!!opravdu chytré řešení p.Raaba.hraje si na toho hodného,dobrého a to špatné se hodí na VOD.vždyť ji zpět povolala ona.ne p.Raab.ten pořád jenom kouká do země a pomlouvá za rohem!!!!na kuřárně vytahuje z lidí rozumy,pomlouvá a vůbec,je mi z něj na blití!!!!tak co p.Raab,budete reagovat???uděláme konfrontaci?????nejhorší je na tom to,že tupej lid(omlouvám se ostatním),berou jako pravdu první informaci.bohužel.chtěl bych,aby se mi p.Hodnej podíval do očí a řekl mi to osobně.na noční.a co se týče způsobu přijetí VOD ,má snad kuráž a dokáže se zeptat osobně.nemusí mít mluvčího.rodinného!!!!jinak zpráva [Autor: makro] [Datum: 29.10.2009 9:39:19]je akurát zralá na trestní oznámení!!!!!!samá pomluva!!!!!!normální člověk si udělá úsudek sám o pisateli té zprávy!!!!a bylo by vhodné,pokuď se osoba takto očerňuje,napsat jména "urážených" osob.ať můžeme konfrontovat!!!!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]