Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:RE:RE:RE:RE:RE:RE:mzdy
[Autor: Skřítek] [Datum: 19.10.2009 12:02:03]
Jsem, tedy byla jsem, u Kauflandu deset let - a svou práci jsem měla opravdu moc ráda. Jenže jak už jsem psala v minulých příspěvcích, stačí, když přijde nové vedení, neurotické stvoření, které celý den nedělá nic jiného, než že hystericky ječí a psychicky vydírá zaměstnance, vymýšlí naprosto nesmyslné úkoly, do toho polovina zaměstnanců odejde, nebo je vyhozena - tak pak jenom vidina dalšího pracovního dne v tomto prostředí, kdy vím, že budu dělat práci za čtyři lidi, protože kolegové prostě už nejsou, a kdy vím, že to stihnout nemůžu a budu opět zase seřvána, spouští neskutečný stres. Tělo kolabuje jak fyzicky, tak psychicky a říká - odejdi, dokud je čas, než z tebe bude troska, jako z ostatních. A tak jsem po několika varováních, které mi můj organismus dával, poslechla, na poslední chvíli... Není to to tedy o tom, že bych nebyla spokojena se svou prací, ale tím, jakým směrem se vyvíjí vidiny a představy těch nejvyšších, tzn. jak má fungovat VOD. Skutečně přeji těm, kteří mají ve svém šéfovi oporu a v němž ještě zůstala trocha té lidskosti a zdravého rozumu, aby jim vydržel co nejdéle...
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]