Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:podivné platy
[Autor: www] [Datum: 14.10.2009 17:41:25]
To by mě zajímalo koho jsem tak namíchla!Jen se omlouvám, že jsem se špatně vyjádřila.Myslela jsem bývalou VSZ koloniál, která byla sesazena na nižší post za stejné peníze.Myslela jsem Andrejku, nebo se pletu? Jen jsem reagovala na rozhořčení pisatelky z předchozího příspěvku, že dotyčná byla sesazena a má stejný plat jako VSZ. O paní Macháčové jsem psala, protože to byla její nabídka, nechat této zaměstnankyni stejný plat. O těch klíčích a o tom, že dostala už po několikáté od paní Sobotkové šanci ví spousta lidí, takže to nepokládám za žádné tajemství. A ten džus? Vždyť nás to tolik podepisovalo! A když se vše vysvětlilo, že se nejednalo o krádež, tak se od paní ředitelky nedostalo žádné uznání! Taky už rozplakala spousta lidí, ale o tom je tady škoda diskutovat, já mám na to svůj názor.Taky na to kolik lidí dalo výpovědi nebo je dostali či šli na nemocenskou. Určitě by se to na prstech jedné ruky spočítat nedalo, že? Zlatá paní Mohylová! ps: a odstřelit by se měl celý Kauf! Jinak se ještě jednou omlouvám, že jsem někoho očividně hodně naštvala, to jsem opravdu neměla v úmyslu. Ale nejspíš bude pravdivé přísloví, že "potrefená husa se vždycky ozve". Přeji hezký den
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]