Reagovat na příspěvek


[Autor: šťastná] [Datum: 03.10.2009 14:40:02]
No, koukám, že tady uráží hlavně lidi, kteří budou asi s největší pravděpodobností patřit mezi ty chlastače kafe a huliče, který jsou vlezdoprdelkové a podržkliky a za který to pak holt musí odfachat ti druzí, který nakonec dostanou ještě pojebáno :-( Nebo...že by sem občas přišlo udělat kontrolu samo vedení??? I to by bylo možné, a pokud to tak je, tak bych doporučovala, aby se nad tím, co tady od těch řadových pěšáků dočtou, trochu zamysleli. Tabulkově možná ty hodiny sedí, pak dostanou přidáno, takže jsou v pohodě, ale obyčejný zaměstnanci dostanou přidáno maximálně práci. Jinak nevím na které filiálce pracuje Pavel a v jaké funkci, protože já jsem byla ten řadovej házeč zboží, občas půl VSZ a volno jsem měla tak jeden den v týdnu - ano Pavle, jeden den, v půli týdne - a nemohla jsem si vybrat, kdy to bude. Ostatní na tom byli stejně. A než jsem odešla z kaufu, měla jsem volný víkend (myslím celý víkend, jako sobotu a neděli dohromady - to pro ty méně chápavé..) naposledy před rokem a půl :-((( Takže Pavlovi asi může zbývajících 99,999% zaměstnanců závidět. Jinak souhlasím s Elvírou, ale není to o české povaze, je to o lidech. Neumím poradit, jak z toho ven, zvlášť, když se údajně tento týden rozjelo autodispo po inventuře. Zažila jsem to nejednou a je to pakárna. Jinak se skladem Elvíro vím...musí pracovat všichni, a když říkám pracovat, tak myslím pracovat 8 hodin a ne si cca 4 hodiny prosedět na kuřárně. A je to tu znova...začarovaný kruh...tyhle lidi nemají na filiálkách co dělat, protože dostat zaplaceno za sezení stejně jako ten, kdo maká je nefér.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]