Reagovat na příspěvek


[Autor: šťastná] [Datum: 24.09.2009 13:37:31]
Zdravím všechny, co zůstali věrní Kauflandu:-)) Četla jsem tady asi 30 příspěvků a můžu zkonstatovat jen jedno. JE MI NA BLITÍ! Číst to ještě o chvíli déle, skončím nejspíš u Chocholouška :-)) Taky jsem si tím prošla a vím, co je to za záhul. 10 i víc hodin denně (při přestavbě i 6 dní za sebou a stále jen noční). Tomu říkám nádhera! Už vidím, jak by takhle fachali v Německu :-)) A nejlepší je, když člověk nedostane ani to blbý slovo "děkuju". Jo, holt jak se říká rádo a často na školeních o týmové kultuře: "Super práce". A nejlepší situaci jsem zažila, když odepsali dobrého VOD a nasadili chytrou paní ředitelku, která dělala u Kaufu cca ani ne půl roku, nevěděla co je autodispo, jak se dělají objednávky, comp uměla pustit leda tak ze stolu na zem, ale my všichni jsme byli jen banda blbců, infantilních debilů, kreténů, atd., což se nestyděla říct z očí do očí. Chování hovadské, ale co na tom. Byla to vlastně pravda. Nakonec jsme se místo poděkování dozvěděli, že jí nezajímá, jak kdo pracoval před tím, než přišla. Takže jsme vlastně do jejího nástupu nepracovali vůbec :-))) Skvělý. Takže zdravím všechny, co zůstali, já už si užívám pracovní doby 8,5 hod. denně, volné víkendy, svátky a spoustu jiného...Je to príma, vědět, že je to možné a hlavně,že se k sobě lidé dokáží chovat normálně. Jen se mi stýská po některých lidech, to je fakt...ale neměnila bych ani na minutu:-))) Takže GOODBYE KAUFLAND! I LOVE YOU FOREVER! :-))))
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]