Reagovat na příspěvek

to je humbuku
[Autor: Pavel] [Datum: 22.08.2009 10:35:46]
proč se tu všichni zaměstnanci tak rozčilujete ? Nic Vám to nepomůže, alespoň tady ne. Musíte to všechno brát s nadhledem. Například VOD. Já jdu okolo ní a ona na mě : Tak, co, jak vypadáme ? ( myslí tím oddělení) . Zastavím se, kouknu na ní a odpovím : no, já, docela dobře, ale vám to dneska nějak nesedlo a odcházím. Přijde zákazník a ptá se : kde máte boty ? Kouknu dolů a odpovím - na nohou a odcházím. Další se mi ptá, kde najdu Svijany ? Odpovím otázkou - to je nějaká vesnice ? a odcházím. 90 % lidí se nezmůže na další reakci a těch 10 % co se zmůže, ty již ignoruji. Vadí vám, že lidé nadávají, když jedete s paletou ? Mě ne, když neuhnou, tak je vytlačím až na regál, nebo si stoupnu těsně za ně, a hned mám volno ? Dělají vám bordel na krámu - třeba vám berou zboží z rozdělaný palety - volám na ně ochranku - taky to funguje. Prostě vždy si dokážete najít to svoje, aby práce byla snesitelnější , jen musíte chtít !!! Nám taky oblastní nařídil přestavět regál podle jeho nápadu. Udělali jsme to a za měsíc mu předložili doklad o tom, že se prodejnost výrobků v tom jeho regálu snížila o 65 % oproti původnímu. A dnes už máme regál zase jako předtím. Teď pan Skotal usoudil, že jsme všichni neschopní a naobjednal nám ( jistě je to na většině Kauflandů) mraky dortů. Sice bychom mohli, ale neshodíme z nich dolů ani korunu. Na prodejně nabízíme ty , o kterých bezpečně víme, že jsou neprodejníé a pak to pěkně všechno vyhodíme jako prošlý. Samozřejmě s patřičným zdůvodněním, že jsme si to neobjednali a tudíž že žádáme, aby ztráta nebyla vedena na filiálku, ale na centrálu. Ať se soudruzi nahoře poperou. A o VOD a oblastní si starosti nedělejte, stačí pár dobře vedených průserů - na tom se klidně dokážete i jako zaměstnanci dohodnout a patřiční jdou do kytek. Je jen otázkou, kdo přijde po nich.Zrovna nedávno u nás byla prý nová VOD, kdo jí dostane, toho upřímně lituji předem. Tak neschopného člověka už jsem dlouho neviděl.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]