Reagovat na příspěvek

myslete pozitivně
[Autor: Jana] [Datum: 14.08.2009 10:12:11]
Tak tu čtu, jak všichni nadáváte. Ono je to všude stejné. U nás když jsme bez VOD, tak je pohoda. Když je v práci, tak každý den vyšiluje, že musíme makat, uklízet, rovnat, že zrovna jede někdo na kontrolu. No a výsledek ? Myslíme si všichni svý a děláme si svojí práci. Ty její kycy už dávno nikoho nezajímají. Pak přijede oblastní a jak to že nemáme to či ono. Tak mu do ruky vrazím papír s nedodanými položkami a přidám nějakou tu větu, ať si udělají pořádek nahoře. A on na to , že máme díru zrušit a něco tam roztáhnout. Tak mu do ruky vrazím nařízení od Mirodinise, že nemáme nic roztahovat, ale označit to cedulkou a zeptám se ho, jestli tedy mám uposlechnout nařízení Mirodinise, nebo jeho. On mi řekne že jeho, tak se zo zeptám, jak to vysvětlím Mirodinisovi, kdyby přijel na kontrolu, jestli mu mám říci, že oblasní mi nařídil porušit jeho vlastní nařízení. A na to už mi neodpoví a uteče jako malý kluk. Jo a když dostanete nějaké nesmyslné nařízení, jako že máte vepřové sádlo označit jako rostlinný výrobek a pod tím je podpis Mirodinis, tak napíšu služebním postupem dopis Mirodinisovi s dotazem, kde že rostou prasata na stromě. Předám VOD, aby předala oblastnímu a ten Mirodinisovi a určitě mi zase dají nějakou dobu pokoj. Nebo taková vejce, taky dobrá věc. Přijde oblastní a má blbý kecy, zatáhnete ho k vajíčkům, že je na nich skladujte do 18 stupňů a na kdámě máte třicet, co s tím, že když přijde ČOJka, tak máme průšvih. No a zase je od něj pokoj. A když bude hodně otravovat a vyhrožovat, tak pošlete anomymní oznámení té ČOJce, ať to přijdou zkontrolovat. Takto u nás nařídili vyhodit okolo 300 kuřat . Jen to nechce brečet a nadávat, ale používat rozum a nedat se. Berte to tak, že základní heslo Kauflandu je, že VOD a vyšší jsou lehce nahraditelní. Pracuji v obchodě už přes 5 let a kdyby se postavily do řady všichni VOD a oblastňáci, co za tu dobu prošli kolem mě, tak tomu poslednímu vyplácíme 30 korun za dlouhé čekání ve frontě.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]