Reagovat na příspěvek

RE:lidi,lidi
[Autor: anonym] [Datum: 13.08.2009 12:35:41]
Kdyz jsi spokojeny(na)a nebavi te cist co my si tu piseme tak co tu delas?Vetsinou jsou spokojeni ti,kteri radi lezou do p...e tem nadrizenym.Uz jsem to zazila a s tim nikdo nic neudela.Snazila jsem se neco resit,ale bylo to marny.Reditelka velice vykladala jak se to bude resit a ze to zustane mezi nama,ale byla to lez.Ja jsem clovek ten ktery,kdyz se mu neco nelibi jde to resit at me to stoji cokoliv jdu.Ale kdyz jsem uprimna ja tak by to melo byt oboustrany,ale ne.Byla jsem schopna to resit u reditelky i s tim dotycnym,ale zbytecne.Na stesti uz tam neni ani ta reditelka ani ten dotycny.Ale trvalo to nejaky ten cas.Njn,pokud jim nelezes jak se rika do prdele tak mas hold smulu,ale me to neva ja jsem jaka sem a nikomu do prdele lozit nepotrebuji a myslim,ze se tu najdou lidi stejneho nazoru,ale i ti kteri radi lezou nekam.A to jsou ti co nemusi makat jak my a proto jsou spokojeni.Jedinym problemem co ted u nas je tak je ten co k nam chodi na kotrolu.Vzdycky se vsichni strasne stresuji s cim zase dojede a porad je to neco noveho a nenormalniho.Jemu dat nejakou poradnou praci at si to zkusi a mit nekoho kdo ho za to bude buzerovat jak on nas.Ale skoda,ze to nejde.Vsem Vam preji pevne nervy a budte takovyma jaky jste.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]