Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:RE:Dělala jsem v Kauflandu 8let
[Autor: já] [Datum: 02.07.2009 15:05:12]
To máš svatou pravdu.Akorát si myslím že v dnešní době už podlézání moc neplatí protože našim pánům se už nehodí nikdo.Všichni podle nich pracují slabě nedodržují hodiny a neplní řádně plány tržeb. Myslí si že pracujeme na 50 procent za stoprocentní plat,kdyby mohli sedřeli by z nás kůži.Nedá se z hovna uplíst bič.musí se hlídat hodiny vybírat dovolené i když ty se počítají do hodin a taky musí být natřískané filiálky jinak nám udělají ty ty ty.Je to čím dál horší. Připadá mi že o provozu vůbec nic neví. Měli by přijít mezi nás pracující lid na brigádu na jeden aspon na jeden týden a pak plánovat hodinové výkony a podobné nesmysly.Kdyby k nám byli trochu lidštější tak by se hned lépe pracovalo a zase by nás to i více bavilo.Tato práce nejní vůbec tak strašná ale začíná se z ní stávat robota a to už nejní o tom nadšení z práce.No ted nám začíná další složité období .Období dovolených proto vám přeji pevné nervy na to jak to zvládnout v málo lidech při určitě vysokých tržbách,ale nebojte se my to zase dáme.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]