Reagovat na příspěvek

RE:RE:Diskusní fórum
[Autor: Pavel] [Datum: 23.04.2009 10:06:15]
položím vám otázku ? v kolik ráno v sobotu stojíte před Kauflandem jako další skupina hlupáků ? V 6.00, nebo později? v mělnické pobočce zažili kuriozní stížnost. Paní si stěžovala, že po otevření bylo před krámem tolik lidí, že musela čekat 30 minut, než se jí podařilo dostat do obchodu !!! A dále - jestliže má každý obchoďák určitou kapacitu, pak má prostě v sobotu ráno na skaldu pouze 5000 balení mouky, další se vozí během dne. Když už si stěžujete, že nic není, podívejte se do vozíků zákazníků. Je levné máslo, vezmu si jich 40, levná voda v lahvích, beru kolik se mi jich vejde do vozíku. Znám případ paní, co si brala 200 pudinků se šlehačkou, protože byly levné, dala si je do mrazáku a prošlé je přišla vrátit, že po rozmrazení se nedají jíst. To je snad jasný a víte co se stalo ? Kaufland jí vrátil peníze !!!!!!! Kaufland jako jedinný se neptá a neřeší. Máte žehličku, nejde, ale nemáte účtenku, dostanete peníze zpět, nemáme co je v letáku, můžete si to zapsat a my vám to za stejnou cenu dodáme !!!! Kdy jinde vám tohle udělají, všude se vám jen vysmějí a vyhodí vás ven. Rozhodně se nezastávám Kauflandu, je to stejný svinstvo jako ty ostatní, ale když to vezmu objektivně, tak se od ostatních zas tak neliší. V kauflandu najdete den prošlé zboží, omluví se vám, vrátí peníze a ještě dostanete 30 kurun. V tesku jsem našel rok prošlý prací prášek !!!!! to je unikát !!!! veze slova mi jej pracovník odebral a s odporem na pokladní pás hodil jiný, asi jsem ho vyrušil, když zrovna popíjel kafíčko. A na konec - všude na Kauflandech jsou odkazy na linku, kam si můžete stěžovat. Když si půjdete koupit škodovku, taky hned nebudete shánět číslo na ředitele . A na úplný závěr - mluvíte -li o komunismu, zkuste se občas v supermarketu, a je jedno v jakém podívat okolo sebe. Děti ve vozících si pěkně chroupají sušenky, koblihy, rohlíky, většinou to stihnou sníst před kasou, aby to rodiče nemuseli platit, rodiče učí děti přímo u regálů okrádat ostatní - klasikou jsou jogurty kostíci, kde se pořádají rabovací nájezdy na obrázky pod víčky, mezi salámy najdete pivo, u toaleťáků rajčata, co tam lidi odhodí, když usoudí, že tohle vlastně vůbec nechtějí, když někomu něco upadne, bere jeko samozřejmost, že to obchoďák odepíše jako rozbité, ne že on to rozbil. Většina lidí se chová jako už by v tom komunismu byli.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]