Reagovat na příspěvek

Muj nazor na praci v kauflandu.
[Autor: infik..] [Datum: 09.01.2009 22:04:11]
Dobrý večer... Přidávám se k Vaší diskuzi.Některé příspěvky mě i velmi pobavili.Z některých mi lezli oči z důlku,ale každý má právo na svůj názor.Jsem ve společnosti Kaufland zaměstnaná už skoro rok jako infařka.Dle svých zkušeností můžu srovnávat i za ten uplynulý rok pozice,které jsem vyzkoušela.Začínala jsem jako brigádnice na inventuře.Práce se mi líbila ,byla jsem z ní unešená.Po dvouch měsicích jsme dostala příležitost pracovat jako brigádnice na vybalování zboží v odd.cukrovinek,atd...Pak se uvolnilo mé vysněné místo:informace.Šla jsem do toho okamžitě.Zaučila jsem se na pokladnách pod skvělým vedením.Kolegyně mě plně podporovaly a práce mě bavila víc a víc.Dostala jsem svou vysněnou práci..a jsem na dále ve funkci spokojena.myslím si,že práci mě hlavně baví podle toho jaký máme kolektiv a vedení.U nás je vedení v pořádku,vycházíme si vstříc,jakou práci po nás chtějí,tu v rámci možností splníme.Jsme přece jenom lidi,takže pochopíme i u konkurenčních obchodech jsou také jen lidi na stejné pozici a dokážeme je pochopit v jejich náplni práce...Co se týče financí o čemje velká spousta debaty....kdyby jsme lidi nechtěli tak za ty penize neděláme.Já jsem spokojena-a co se týče pana Geraldyho a jeho odchodu je to taky jen člověk,jen mě zarazily ty krasně velky čísla o zisku za uplynulý rok.S pozdravem Infik
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]