Reagovat na příspěvek

Jak se pracuje v Kauflandu (Centrálním skladu)
[Autor: Mechoš] [Datum: 08.12.2008 22:30:51]
Všechni bývalý i současní zaměstnanci Kauflandu ( ikdyž myslím, že vás už moc nezbylo ) věřte cítím s Vámi. Byl jsem zaměstnán 4 roky(a kousek) v Centrálním skladu Modletice a projel jsem služebně i mimoslužebně určitě většinu filiálek v Čechách i na Moravě. Nebudu komentovat sortiment, kvalitu a podobně, přestože jsem samozřejmě i zákazník Kauflandu. Každopádně souhlasím s většinou kritických názorů. Vedoucí pracovníci centrálního skladu jsou chumel lidí s těmi největšími NEJ např. nejdebilnější, nejpodlejší, nejpodlézavější, největší vůl, největší kráva atd. jaké jste mohli kdy poznat. Stejně (ne)-schopnými lidmi se tito inteligenti také obklopují a dle toho to v Modleticích také vypadá. Zaměstnanec se stává v Centrálním skladu vyhynulý druh, kterého už několik let pomalu nahrazuje "živočišný druh" jménem "Brigádník", který se jeví na první pohled levnější. Při bližším ohledání však musí každý člověk s mozkem dojít po jednoduchém součtu a odečtu kolik toho udělá, rozbije, vypije a sežere k číslu, které je hluboce pod nějakým rozumným číslem 1+. Tento "Brigádník", v podstatě tento podnik i svým způsobem řídí. Nastupoval jsem do Kaflandu s jistou ideou, podle které jsem se zpočátku i choval, ale věřte mi tento podnik si nic takového nezaslouží. Vím, že u ostatních řetězců je podobný stav, ale Kaufland je absolutní jednička pokud se budeme bavit o buzeraci bez jakéhokoli účelu. Přiznávám, upřímně se divím co všechno už tento barák vydržel a asi ještě vydrží ........ !!!! Pravda vydělal jsem si zde peníze, ale když se ohlédnu tak jsem opravdu rád, že už nejsem součástí největšího bordelu v ČR a možná i dál.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]