Reagovat na příspěvek

hrozný zážitek
[Autor: Alena] [Datum: 27.09.2008 18:24:21]
Stala se mi strašná věc.Nikomu jsem to ještě nezdělila a do dneška mám výčitky, proč jsem ihned neinformovala policii.Už v obchodě po mě pokukoval jistý mladík a já si ho nevšímala.Je mi 25let a jsem celkem pohledná blondýnka.Po zaplacení mého skromného nákupu, chybělo mi doma kafe, jsem se vydala k východu a mladík mě poprosil ať jdu s ním,že mi něco nabídne,co se mi bude líbit.Nejdříve jsem byla v šoku,ale než jsem se nadála stála jsem v nějaké malé místnosti.Zdělil mi,že se mu strašně líbím,proto mi nabídne výhodný obchod:Nechá mě v obchodě krást a bude mě hlídat a já se s ním budu scházet apod..což mě šokovalo a řekla jsem mu jestli se nezbláznil,ať mě nechá odejít a že celou věc nahlásím vedoucímu.Mladík reagoval tak,že mi dost hrubě oznámil,že pár věcí,které ležely na stole jsem mohla zrovna vyndat z kabelky a ukrást nyní v obchodě,že ihned zavolá policii,což bude prý podle něj pravda a pak,že si můžu rozmyslet jestli to udělám nebo né.S hrůzou jsem zjistila,že jsem svůj mobil nechala v autě a tak nemůžu zavolat o pomoc policii sama.Nakonec jsem mladíkovi slíbila,že s ním půjdu alespoň na kafe a nikomu nic neoznámím,protože jsem byla naprosto vyčerpaná a po hodinovém držení násilím a strachu (furt na mě sahal)odešla vyklepaná k autu.Podotýkám,že jsem nic nikdy nevzala a že mi bylo řečeno,že uvěří jemu!!! Furt na to myslím a varuji všechny ženy,aby s nikým nikam ani v obchodě nechodily!!!Alena Z jížních Čech.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]